Юридична консультація Користуючись нашим сервісом, ви можете швидко отримати вичерпну відповідь на питання з галузі права. Ми консультуємо по питанням з цивільного, сімейного, адміністративного, трудового, житлового права; адміністративної відповідальності, загального законодавства (звернення громадян, захист прав споживачів)
Доброго дня! У мене наступне запитання: я є однією з співвласників комунальної квартири (в 2008 році за договором дарування я отримала квартиру в комуналці), чи потрібно мені дозвіл сусідів на проживання зі мною в квартирі моєї неповнолітньої дитини. Анна Добавив запитання: Анна
4 роки тому я розлучився. На мені договір на неприватизовану чотирикімнатну квартиру плюс на всі комунальні послуги (газ, світло і т.д.), по пільгах я "чорнобилець". У квартирі зареєстровані я, моя колишня дружина, її двоє повнолітніх дітей, і одна наша спільна повнолітня дитина (усього 5 повнолітніх). Колишня дружина пішла до іншого й проживає з ним. Її дочка вийшла заміж і привела у квартиру чоловіка. Я змушений останні півроку знімати квартиру (вижили психологічно!). Збираюся одружитися. А жити з новою дружиною (своїм сином і її неповнолітньою дочкою) ніде. Колишня дружина і її діти по-доброму розв'язати житлове питання поділом і розійтися по-людськи НАМІРУ НЕ МАЮТЬ, заявляють, що квартира буде їхня. Судових рішень про визначення меж та порядку користування житловою площею немає.
Питання: Як розділити (розміняти) неприватизоване житло (питання про розподіл майна ніколи не стояло і стояти не буде). 95 % житла у місті приватизовано. Приватизувати житло колишню дружину і її дітей я добровільно або через суд примусити не можу - це добровільна процедура, а якщо й приватизуємо - кожний вчепиться за свою 1/5 частину і я ніколи й нічого більше з житлом зробити не зможу.
Щоб дати відповідь на Ваше запитання мені потрібна така інформація:
1. Коли Ви отримували ордер на квартиру, чи перебували Ви вже в шлюбі?
2. Хто вписаний в даний ордер?
Якщо Ви і Ваша родина не згодні на приватизацію квартири, то є й інший вихід в Вашій ситуації (шляхом подання до суду позову), але ця процедура не описується в електронному режимі, тому пропоную Вам зателефонувати мені і ми якось домовимось з Вами.
Добрий день. У мене таке запитання: мій батько у 2005 році уклав договір з будівельним приватним підприємством про купівлю 2 кімнатної квартири. Сьогодні 2010 рік документи на квартиру він не отримав, годують обіцянками що скоро будуть здавати будинок. Він вступа в дольову участь де сплатив 100% вартість квартири. Порадьте що можливо на сьогодні зробити і як бути в цій ситуації? Добавив запитання:
Текст відповіді: Щоб надати повноцінну відповідь на Ваше запитання, мені потрібно ознайомитись з документами, що стосуються відносин будівельної компанії та Вашого батька.
Тому пропоную Вам зателефонувати мені за номером 097-488-16-22, 063-231-71-12. Алла Володимирівна.
Я вычитал,что если у меня нет Договора с Исполнителем о предоставлении комунальных услуг по централизованному отоплению,и Исполнитель отказывается со мной такой Договор подписывать,то практически у меня нет никакой возможности защищать свои права потребителя в суде,т.к. эти услуги я обязан оплачивать "По умолчанию",как только поселился в доме! Вопрос состоит в том , для чего тогда нужен Типовой Договор и почему я должен отказываться от того,чего не знаю.Мол, если я не написал заявление об отказе от услуг (Каких - не имею понятия),то платить я обязан по полной программе , я же могу тупо на суде утверждать,что в квартире холодно всю дорогу и я греюсь кондиционером,конвектором и т.д. Если я не отказываюсь оплачивать обогрев моей квартиры (реальныо мне предоставленный,а не теоретический),прошу ежегодно Теплокомунэнерго заключить со мной договор,а ответа никакого нет,то где мои права?где ответственность Исполнителя? Получается,что у меня только обязательства... Добавив запитання: Сергій Шохін
Текст відповіді: Ви маєте право в письмовому вигляді відмовитись від надання послуг центрального опалення шляхом подачі відповідної заяви до жеку , де вказуєте причину відмови та Ваше бажання встановити в квартирі за свій рахунок індивідуальне опалення. Але для встановлення індив. опалення потрібно брати дозволи та виготовляти відповідну документацію.
Я развелась с мужем, суд поделил квартиру: одна четверть - мужу, остальное мне с детьми. Но муж вместе с сожительницей меня выжили из квартиры, приходится вместе с детьми снимать жилье, да еще и платить за свою часть квартиры. Что делать? Добавив запитання:
Текст відповіді: Что значит «выжил»? Вы владелица 2/3 квартиры, вам и решать, что со своей частью делать….
Мы с мужем прожили 5 лет, 3 из них в зарегистрированном браке. Жили в его квартире, где одна комната принадлежала мужу, а другая - его сыну от первого брака. Муж умер, оставив завещание на мое имя на всю свою часть. Его сын теперь говорит, что все равно мне ничего не принадлежит. Добавив запитання:
Текст відповіді: Вы можете и дальше жить в комнате вашего мужа, так как являетесь наследницей по завещанию после его смерти….