Васильков.INFO Дошка безкоштовних оголошень України,Каталог сайтів,Каталог фірм,організацій та підприємств,Форум,Новини Каталог ссылок, Top 100. Информационный портал городов Украины — UKRMISTO
Головна » 2011 » Березень » 17 »

Кубок району 2011 з волейболу завершено.

18:13
переможець команда селища ГлевахаНовий 2011 рік визначив нового чемпіона, переможця жіночої першості, а підсумував все розіграш кубка району з волейболу серед чоловіків. В розіграші взяли участь шість найсильніших районних команд. Серед них і новоспечений чемпіон команда с.Саливонки та минулорічний переможець команда селища Глеваха. За формулою розіграшу колективи були розбиті на дві групи, де за підсумками колового турніру переможці груп і визначали в поєдинку між собою володаря кубка. Групу А склали колективи: Барахти, Гребінки, Глеваха. В першій зустрічі господарі Гребінки перемогли Барахти 2:0 (25:17; 25:17), а в другому поступилися Глевахі 0:2 (10:25; 12:25). В останньому матчі Барахти програли Глевахі 0:2 (7:25; 8:25). Тож першим фіналістом став колектив смт Глевахи. В групі В «Западинка» переграла «Дослідницьке» в трьох партіях 2:1 (25:14; 13:25; 15:9), а «Саливонки» почергово обіграли «Дослідницьке» 2:0 (25:9; 25:11) та «Западинку» 2:1 (25:19; 20:25; 10:15) і вибороли путівку до фіналу.

Фінальний поєдинок проводився з п’яти партій і виправдав всі сподівання на цікавий волейбол. В першій партії ініціативою володіла команда «Глеваха», що і вилилось в підсумкові 25:16. В другій партії Саливонки взяли реванш 25:22, але в подальшому Глеваха повернула собі ігрову ініціативу і цілком заслужено здобула перемогу 3:1 (25:16; 22:25; 25:22; 25:20).

Всі учасники турніру були нагороджені відповідними дипломами. Володар кубку та фіналіст отримали чудовий пам’ятний кубок та медалі, грамотами з рук заступника голови Васильківської райдержадміністрації Лупича К.Ю.
Категорія: Васильків | Переглядів: 716 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0 |